Stacje ładowania samochodów elektrycznych dla firm

Stacje ładowania samochodów elektrycznych dla Twojej firmy

Zwiększysz atrakcyjność swojej firmy dla pracowników i klientów, którzy docenią możliwość ładowania swoich pojazdów elektrycznych na terenie Twojej siedziby.

Produkty OZE dla firm

Zapoznaj się z ofertą na rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dla Twojej firmy.

Obniż koszty z fotowoltaiką

Przekonaj się, o ile możesz obniżyć koszty za prąd dzięki fotowoltaice w abonamencie.

Zobacz, jak robią to inni

Dowiedz się na przykładzie innych firm, jak może wyglądać Twoja instalacja fotowoltaiczna.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Elektromobilność w Twojej firmie

Jeśli prowadzisz firmę, która korzysta z samochodów elektrycznych lub planujesz taką zmianę, powinieneś zainteresować się stacjami ładowania z oferty Xene Biznes. To nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które zapewni ci wiele korzyści. Po pierwsze, zwiększysz atrakcyjność swojej firmy dla pracowników i klientów, którzy docenią możliwość ładowania swoich pojazdów na terenie twojej siedziby. Po drugie, obniżysz koszty eksploatacji swojej floty, ponieważ stacje ładowania są wydajne i niezawodne. Po trzecie, wesprzesz rozwój elektromobilności w Polsce i Unii Europejskiej.

Zamów konsultację z naszym ekspertem

Nasza firma oferuje rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii i dostosowuje je do Twoich potrzeb. Niezależnie, który produkt wybierzesz – zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania!

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Xene Biznes Sp. z o.o. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie. Możesz również wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej w przyszłości. Przysługuje Ci w szczególności prawo dostępu do treści Twoich danych oraz prawo do wycofania zgody marketingowej w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Polityka Prywatności.

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych (lista partnerów: http://xene-biznes.local/partnerzy), z którymi współpracuje Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:Dziękujemy za wysłanie formularza!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.

Prosimy spróbować ponownie.

Rozwijamy elektromobliność

Energia elektryczna to nieodzowny element funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, ale także jeden z największych kosztów i źródeł emisji dwutlenku węgla. Dlatego coraz więcej firm szuka nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą im na efektywne zarządzanie energią elektryczną, poprawę jej jakości i niezawodności, a także zmniejszenie jej zużycia i kosztów.

Synergia z fotowoltaiką

Stacje ładowania Xene Biznes to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wykorzystać potencjał energii słonecznej. Dzięki połączeniu z panelami fotowoltaicznymi, stacje ładowania umożliwiają 100% ekologiczną produkcję paliwa do samochodu. To nie tylko oszczędność dla twojego portfela, ale także wkład w ochronę środowiska.

Bezpieczeństwo i wygoda

Stacje ładowania zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Ładowarka jest montowana na ścianie, dzięki czemu nie ma ryzyka potknięcia się o kable plączące się po podłodze. Ładowarka jest również zabezpieczona przed przepięciami, przegrzaniem i zwarciem. Dodatkowo, stacje ładowania są wyposażone w system monitoringu.

Łatwość użytkowania

ystarczy podłączyć samochód do ładowarki i uruchomić proces ładowania za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Aplikacja pozwala na zdalne sterowanie stacją ładowania, sprawdzanie stanu baterii, historii ładowań i kosztów energii. Możesz również ustawić harmonogram ładowania, aby korzystać z tańszej taryfy lub nadwyżki energii z fotowoltaiki.

Firmy, które nam zaufały

Poznaj naszych klientów i ich opinie dotyczące naszej współpracy!

“Firma Xene Biznes zrealizowała dla nas instalację fotowoltaiczną, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Od początku firma Xene Biznes zapewniła nam fachową obsługę i pomoc. Dzięki tej inwestycji mamy własne, ekologiczne źródło energii elektrycznej, które zmniejsza nasze wydatki na pąd i dba o środowisko.”

CH Panorama
49,85 kW, Ciechanów
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy z firmą Xene Biznes i polecamy ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnea w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Xene Biznes bardzo szybko sfinalizowała umowę i przystąpiła do montażu instalacji, zajmując się wszystkimi foralnościami.”

Alfa-Plast
49,95 kW, Raźniewo
“Spółka wykonała na nasze zlecenie montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW na dachu skośnym do produkcji energii elektrycznej, składającej się ze 181 paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, fachowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.”

Cytaty_TELKA_300x300 kopia
Telka
50 kW, Białystok

Sprawdź naszą ofertę stacji ładowania dla firm!

Nasz Doradca Techniczny dobierze optymalne stacje ładowania i rodzaj finansowania do Twojego profilu zużycia energii i możliwości. Doradca wyjaśni Ci również na czym polega usługa oraz jak możesz z niej skorzystać. Spotkanie nie kosztuje nic i nie zobowiązuje do niczego, a będzie to pierwszy krok w kierunku rozwoju elektromobilności w Twoim przedsiębiorstwie.