Fotowoltaika w abonamencie

Fotowoltaika
w abonamencie

Zmień rachunki za energię elektryczną na stałe opłaty bez ponoszenia kosztów instalacji.

Oszczędność na rachunkach

Dzięki stałej opłacie abonamentowej nie ponosisz żadnych kosztów związanych z inwestycją i jednocześnie minimalizujesz rachunki za energię elektryczną.

Ekologia i niezależność

Twoja energia jest ekologiczna i pochodzi bezpośrednio ze słońca, nie pozostawiając śladu węglowego.

Elastyczność i komfort

Fotowoltaika w abonamencie to korzystna forma finansowania instalacji fotowoltaicznej bez zobowiązań z wykupem instalacji po okresie umowy.

FnA_Fotowoltaika na abonament_1024x549_1-min

Jak działa fotowoltaika w abonamencie?

Fotowoltaika na abonament to usługa, która pozwala korzystać z energii elektrycznej wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne będące własnością firmy oferującej tę usługę. Ty tylko płacisz stałą opłatę miesięczną i nie martwisz się żadnymi formalnościami. Dodatkowo, przejmujesz na własność instalację po zakończeniu umowy. Fotowoltaika w abonamencie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dbać o środowisko i swoją niezależność energetyczną, a przy tym oszczędzać na rachunkach za prąd.

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w abonamencie

Jeśli chcesz obniżyć koszty energii elektrycznej i zwiększyć niezależność energetyczną swojej firmy, umów się na spotkanie z naszym ekspertem, który przedstawi Ci szczegóły naszej oferty na fotowoltaikę w abonamencie. Nasz ekspert zaproponuje Ci instalację fotowoltaiczną dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości, a my przygotujemy Twoją instalację pod klucz. Koszty abonamentu ponosisz dopiero, gdy Twoja instalacja zacznie produkować energię. Umówienie spotkania jest całkowicie bezpłatne. Możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin i miejsce spotkania.

FnA_Fotowoltaika na abonament_1024x549_2-min

Zamów konsultację z naszym ekspertem

Nasz ekspert dopasuje zarówno instalację fotowoltaiczną, jak i abonament do Twoich potrzeb i możliwości. Spotkanie jest bezpłatne, a sama fotowoltaika na abonament to proste i korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Xene Biznes Sp. z o.o. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie. Możesz również wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej w przyszłości. Przysługuje Ci w szczególności prawo dostępu do treści Twoich danych oraz prawo do wycofania zgody marketingowej w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Polityka Prywatności.

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych (lista partnerów: http://xene-biznes.local/partnerzy), z którymi współpracuje Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:Dziękujemy za wysłanie formularza!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.

Prosimy spróbować ponownie.

Oferta skrojona na potrzeby Twojej firmy

Z nami możesz skorzystać z oferty fotowoltaiki w abonamencie skrojonej na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy indywidualne dopasowanie rozwiązań i atrakcyjną opłatę miesięczną abonamentu. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla Twojego biznesu.

O zł wkładu własnego

Z naszą ofertą na fotowoltaikę w abonamencie, nie płacisz żadnego wkładu własnego. My finansujemy cały koszt zakupu i montażu instalacji, a Ty płacisz tylko stałą opłatę miesięczną i znacząco obniżasz koszty za energię elektryczną zużywaną przez Twoje przedsiębiorstwo. W ten sposób, możesz cieszyć się zieloną i odnawialną energią ze słońca bez żadnego ryzyka finansowego. Koszty abonamentu ponosisz dopiero, gdy Twoja instalacja zacznie produkować energię!

Abonament na okres od 5 do 15 lat

Nasza oferta na fotowoltaikę w abonamencie jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb. Możesz wybrać długość umowy od 5 do 15 lat, w zależności od Twoich potrzeb, a podczas trwania umowy korzystasz z naszego serwisu. Niezależnie od wyboru, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Z wykupem za 1 zł

Po zakończeniu umowy, wykupujesz instalację za kwotę 1 zł. W ten sposób, stajesz się właścicielem instalacji fotowoltaicznej, która będzie produkować dla Ciebie darmowy prąd ze słońca przez wiele lat. Nie przegap tej okazji i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Gwarancja Produktywności

Z Gwarancją Produktywności masz pewność, że Twoja instalacja będzie działać sprawnie i efektywnie. Gwarantujemy Ci określone w Projekcie Instalacji uzyski z instalacji fotowoltaicznej. W ten sposób, nie musisz się martwić o zmiany warunków pogodowych czy inne czynniki. My dbamy o to, aby Twoja instalacja zawsze przynosiła Ci oczekiwane oszczędności.

Ubezpieczenie

Z naszą ofertą na fotowoltaikę na abonament, nie musisz się martwić o Twoją instalację. Oferujemy Ci bowiem ubezpieczenie, które zapewnia pełną ochronę przed szkodami związanymi z jej utratą, zniszczeniem lub uszkodzeniem wskutek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie jest wliczone w ratę abonamentu i obowiązuje przez cały okres umowy. Dzięki temu, możesz być spokojny, że Twoja instalacja jest w dobrych rękach!

Serwis 24/7

Masz gwarancję nieprzerwanego działania i sprawnej obsługi Twojej instalacji – oferujemy Ci serwis 24/7, który zapewnia Ci stały dostęp do naszych wykwalifikowanych techników i specjalistów. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu instalacji, wystarczy, że zadzwonisz do nas i zgłosisz usterkę. W ten sposób, możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc w każdej sytuacji!

Umów się na spotkanie z naszym Doradcą Technicznym

Nasz Doradca Techniczny dobierze optymalną instalację fotowoltaiczną i abonament do Twojego profilu zużycia energii. Doradca wyjaśni Ci również na czym polega usługa oraz jak możesz z niej skorzystać. Spotkanie nie kosztuje nic i nie zobowiązuje do niczego, a fotowoltaika na abonament to łatwe i opłacalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Korzyści dla Twojego biznesu

Fotowoltaika w abonamencie to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, które chcą obniżyć koszty energii elektrycznej i zwiększyć niezależność energetyczną, bez ponoszenia dużych kosztów i ryzyk związanych z inwestycją w fotowoltaikę.

Poprawa wizerunku

Pokazujesz swoim klientom i partnerom biznesowym, że dbasz o środowisko i korzystasz z odnawialnych źródeł energii. W ten sposób, budujesz pozytywny wizerunek firmy i zwiększasz jej konkurencyjność na rynku.

Bez formalności

Nie zajmujesz się żadnymi sprawami administracyjnymi, technicznymi czy prawymi związanymi z instalacją fotowoltaiczną. Wszystkie te zadania wykonujemy za Ciebie w Xene Biznes.

Obniżasz koszty energii

Dzięki instalacji fotowoltaicznej, możesz korzystać z taniej i ekologicznej energii ze słońca, zmniejszając zużycie energii z sieci i tym samym znacząco obniżając swoje rachunki za energię elektryczną.

Bez ryzyka

Dzięki abonamentowi na fotowoltaikę, nie musisz martwić się o utrzymanie i naprawę instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie te ryzyka ponosimy w Xene Biznes.

Wykup instalacji za 1 zł

Po zakupie instalacji, przejmujesz ją na własność po zakończeniu umowy abonamentowej.

Bez ukrytych kosztów

Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z zakupem, montażem, serwisem lub ubezpieczeniem instalacji fotowoltaicznej, a jedynie płacisz stała opłatę abonamentową.

Wybierz to, co najlepsze dla Twojej firmy

Inwestycja w fotowoltaikę w abonamencie to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą mieć własną instalację fotowoltaiczną, ale nie dysponują wystarczającą ilością gotówki lub nie chcą korzystać z leasingu bądź pożyczki, przy których należy uiścić wkład własny, a raty miesięczne mogą być ruchome i wyższe niż rachunki za energię eletryczną.

Fotowoltaika
w leasingu

10-45%

wkładu własnego

Fotowoltaika
w abonamencie

0 zł

wkładu własnego

Fotowoltaika
w pożyczce

10%

wkładu własnego
Partner Inwestycyjny

Solas Capital

Solas Capital to specjalistyczna firma doradcza w zakresie inwestycji, która zajmuje się finansowaniem projektów związanych z efektywnością energetyczną i samodzielnym zużyciem energii z instalacji fotowoltaicznych w Europie. Jest także doradcą inwestycyjnym Funduszu Solas Sustainable Energy, który jest wspierany przez Europejski Bank Inwestycyjny i program LIFE Komisji Europejskiej. Dla klientów Xene Biznes na projekty fotowoltaiczne Solas Capital przeznaczy 25 mln euro.

Firmy, które nam zaufały

Poznaj naszych klientów i ich opinie dotyczące naszej współpracy!

“Firma Xene Biznes zrealizowała dla nas instalację fotowoltaiczną, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Od początku firma Xene Biznes zapewniła nam fachową obsługę i pomoc. Dzięki tej inwestycji mamy własne, ekologiczne źródło energii elektrycznej, które zmniejsza nasze wydatki na pąd i dba o środowisko.”

CH Panorama
49,85 kW, Ciechanów
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy z firmą Xene Biznes i polecamy ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnea w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Xene Biznes bardzo szybko sfinalizowała umowę i przystąpiła do montażu instalacji, zajmując się wszystkimi foralnościami.”

Alfa-Plast
49,95 kW, Raźniewo
“Spółka wykonała na nasze zlecenie montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW na dachu skośnym do produkcji energii elektrycznej, składającej się ze 181 paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, fachowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.”

Cytaty_TELKA_300x300 kopia
Telka
50 kW, Białystok

Sprawdź naszą ofertę fotowoltaiki na abonament!

Z naszą ofertą fotowoltaiki na abonament, nie ponosisz żadnego wkładu własnego. My finansujemy cały koszt zakupu i montażu instalacji, a Ty płacisz tylko niższą od rachunków za prąd i przede wszystkim stałą opłatę miesięczną. W ten sposób, możesz cieszyć się zieloną i odnawialną energią ze słońca bez żadnego ryzyka finansowego!