Klimatyzatory dla firm

Klimatyzatory dla firm

Dlaczego warto? Klimatyzatory dla firm to nie tylko luksus, ale także konieczność w wielu branżach i sektorach, ponieważ zapewniają:

Produkty OZE dla firm

Zapoznaj się z ofertą na rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dla Twojej firmy.

Obniż koszty z fotowoltaiką

Przekonaj się, o ile możesz obniżyć koszty za prąd dzięki fotowoltaice w abonamencie.

Zobacz, jak robią to inni

Dowiedz się na przykładzie innych firm, jak może wyglądać Twoja instalacja fotowoltaiczna.

Klimatyzatory dla firm_produkt

Klimatyzatory dla firm

Klimatyzatory dla firm to inwestycja, która przynosi wiele korzyści - przede wszystkim zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniach, co poprawia komfort, efektywność i bezpieczeństwo pracy. Ponadto, klimatyzacja obniża koszty ogrzewania lub chłodzenia, poprzez wykorzystanie odzysku ciepła lub chłodu. A to oznacza, że klimatyzatory dla firm to nie tylko luksus, ale także konieczność w wielu branżach i sektorach.

Zamów konsultację z naszym ekspertem

Nasza firma oferuje rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii i dostosowuje je do Twoich potrzeb. Niezależnie, który produkt wybierzesz – zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania!

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Xene Biznes Sp. z o.o. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie. Możesz również wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej w przyszłości. Przysługuje Ci w szczególności prawo dostępu do treści Twoich danych oraz prawo do wycofania zgody marketingowej w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Polityka Prywatności.

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych (lista partnerów: http://xene-biznes.local/partnerzy), z którymi współpracuje Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:Dziękujemy za wysłanie formularza!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.

Prosimy spróbować ponownie.

Klimatyzator - dlaczego warto

Energia elektryczna to nieodzowny element funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, ale także jeden z największych kosztów i źródeł emisji dwutlenku węgla. Dlatego coraz więcej firm szuka nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą im na efektywne zarządzanie energią elektryczną, poprawę jej jakości i niezawodności, a także zmniejszenie jej zużycia i kosztów.

Synergia z fotowoltaiką

Dzięki synergii z fotowoltaiką, możesz dopasować klimat w Twojej firmie do potrzeb wszystkich pracowników oraz samego przedsiębiorstwa, nie martwiąc się o rachunki za prąd.

Komfort termiczny

Dzięki funkcjom chłodzenia i grzania, możesz ustawić indywidualnie preferencje termiczne. Nie musisz się dostosowywać do jednej temperatury dla całego biura lub innego pomieszczenia, ale możesz wybrać taką, która jest dla najbardziej komfortowa i odpowiednia.

Oczyszczanie powietrza

Klimatyzatory dla firm posiadają specjalne filtry, które usuwają z powietrza kurz, pyłki, bakterie, wirusy i inne zanieczyszczenia. Dzięki temu, możesz zapobiec alergiom, infekcjom i innym chorobom układu oddechowego.

Firmy, które nam zaufały

Poznaj naszych klientów i ich opinie dotyczące naszej współpracy!

“Firma Xene Biznes zrealizowała dla nas instalację fotowoltaiczną, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Od początku firma Xene Biznes zapewniła nam fachową obsługę i pomoc. Dzięki tej inwestycji mamy własne, ekologiczne źródło energii elektrycznej, które zmniejsza nasze wydatki na pąd i dba o środowisko.”

CH Panorama
49,85 kW, Ciechanów
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy z firmą Xene Biznes i polecamy ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnea w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Xene Biznes bardzo szybko sfinalizowała umowę i przystąpiła do montażu instalacji, zajmując się wszystkimi foralnościami.”

Alfa-Plast
49,95 kW, Raźniewo
“Spółka wykonała na nasze zlecenie montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW na dachu skośnym do produkcji energii elektrycznej, składającej się ze 181 paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, fachowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.”

Cytaty_TELKA_300x300 kopia
Telka
50 kW, Białystok

Sprawdź naszą ofertę klimatyzatorów dla firm!

Nasz Doradca Techniczny dobierze optymalny zestaw klimatyzatorów i rodzaj finansowania do Twojego profilu zużycia energii i możliwości. Doradca wyjaśni Ci również na czym polega usługa oraz jak możesz z niej skorzystać. Spotkanie nie kosztuje nic i nie zobowiązuje do niczego, a klimatyzatory to łatwe i opłacalne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.