Fotowoltaika dla JST

Fotowoltaika dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w abonamencie

Zmień rachunki za energię elektryczną na stałe opłaty bez ponoszenia kosztów instalacji.
FnA_Fotowoltaika na abonament_1024x549_4-min

Zalety fotowoltaiki w abonamencie dla JST

Zarówno bieżące oszczędności na rachunkach za prąd, jak również korzyści z własnej instalacji fotowoltaicznej pozwalają na inne inwestycje.

Liczba innowacyjnych pomysłów wykorzystania tak produkowanej energii stale się zwiększa, a są to m.in. znaki drogowe wraz z oświetleniem zewnętrznym, ławeczki solarne, czy oświetlania miast. Polska znajduje się również w europejskiej czołówce pod względem rejestracji autobusów elektrycznych. Moduły fotowoltaiczne na dachach przystanków autobusowych też nie są już rzadkością. Pozyskana w ten sposób energia elektryczna wykorzystywana jest także do podgrzewania specjalnych mat elektrycznych lub ich chłodzenia.

Inne korzyści z udziału w programie

Kariera_5

Zamów konsultację z naszym ekspertem

Nasz ekspert dopasuje zarówno instalację fotowoltaiczną, jak i abonament do Twoich potrzeb i możliwości. Spotkanie jest bezpłatne, a sama fotowoltaika na abonament to proste i korzystne rozwiązanie dla Twojego samorządu.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Xene Biznes Sp. z o.o. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie. Możesz również wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej w przyszłości. Przysługuje Ci w szczególności prawo dostępu do treści Twoich danych oraz prawo do wycofania zgody marketingowej w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Polityka Prywatności.

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych (lista partnerów: http://xene-biznes.local/partnerzy), z którymi współpracuje Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:Dziękujemy za wysłanie formularza!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.

Prosimy spróbować ponownie.

Korzyści dla Twojego samorządu

Poznaj korzyści płynące z finansowania zielonej energii przez samorządy w formule abonamentowej.

Brak konieczności inwestowania jakichkolwiek własnych środków inwestycyjnych przez samorząd.

Możliwość dokonywania inwestycji w inne, pilne przedsięwzięcia samorządu, bez konieczności wyboru: oszczędności dla budżetu lub inna ważna inwestycja.

Spłata następuje z wygenerowanych oszczędności z produkcji energii, dzięki czemu inwestycja jest neutralna dla budżetu samorządu.

Brak konieczności ogłaszania przetargów inwestycyjnych, gdyż zakup usługi stanowi wydatek bieżący samorządu, pokrywany wyłącznie z oszczędności energetycznej.

Możliwość generowania dodatkowych oszczędności poprzez sprzedaż wygenerowanych nadwyżek z produkcji energii z PV do ZE.

Po zakończeniu okresu abonamentowego, elektrownia słoneczna staje się własnością samorządu.

Partner Inwestycyjny

Solas Capital

Solas Capital to specjalistyczna firma doradcza w zakresie inwestycji, która zajmuje się finansowaniem projektów związanych z efektywnością energetyczną i samodzielnym zużyciem energii z instalacji fotowoltaicznych w Europie. Jest także doradcą inwestycyjnym Funduszu Solas Sustainable Energy, który jest wspierany przez Europejski Bank Inwestycyjny i program LIFE Komisji Europejskiej. Dla klientów Xene Biznes na projekty fotowoltaiczne Solas Capital przeznaczy 25 mln euro.

Firmy, które nam zaufały

Poznaj naszych klientów i ich opinie dotyczące naszej współpracy!

“Firma Xene Biznes zrealizowała dla nas instalację fotowoltaiczną, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Od początku firma Xene Biznes zapewniła nam fachową obsługę i pomoc. Dzięki tej inwestycji mamy własne, ekologiczne źródło energii elektrycznej, które zmniejsza nasze wydatki na pąd i dba o środowisko.”

CH Panorama
49,85 kW, Ciechanów
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy z firmą Xene Biznes i polecamy ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnea w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Xene Biznes bardzo szybko sfinalizowała umowę i przystąpiła do montażu instalacji, zajmując się wszystkimi foralnościami.”

Alfa-Plast
49,95 kW, Raźniewo
“Spółka wykonała na nasze zlecenie montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW na dachu skośnym do produkcji energii elektrycznej, składającej się ze 181 paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, fachowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.”

Cytaty_TELKA_300x300 kopia
Telka
50 kW, Białystok

Sprawdź naszą ofertę fotowoltaiki na abonament!

Z naszą ofertą fotowoltaiki na abonament, nie ponosisz żadnego wkładu własnego. My finansujemy cały koszt zakupu i montażu instalacji, a Ty płacisz tylko niższą od rachunków za prąd i przede wszystkim stałą opłatę miesięczną. W ten sposób, możesz cieszyć się zieloną i odnawialną energią ze słońca bez żadnego ryzyka finansowego!