Dla partnerów

Zostań Autoryzowanym Partnerem

Szukasz pełnego energii i rozwojowego partnera w branży odnawialnych źródeł energii? Ta oferta jest dla Ciebie! Zostań Autoryzowanym Partnerem Xene Biznes.

Produkty OZE dla firm

Zapoznaj się z nasza ofertą na rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dla firm.

Kariera w Xene Biznes

Korzystaj z wiedzy naszych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE.

Nasze realizacje

Sprawdź, gdzie zamontowaliśmy nasze instalacje fotowoltaiczne!

Kariera_5

Dołącz do zespołu!

Jako Autoryzowany Partner Xene Biznes, będziesz miał dostęp do szerokiej gamy rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki, magazynów energii, farm wiatrowych i geotermalnych oraz rozwiązań HVAC. Będziesz mógł oferować swoim klientom nowoczesne i przyjazne dla środowiska systemy ogrzewania i klimatyzacji, które zapewnią im komfort, bezpieczeństwo i oszczędność.

Dołącz do naszej sieci partnerów!

Dołącz do Xene Biznes i skorzystaj z atrakcyjnych warunków pracy, naszej wiedzy, doświadczenia i wsparcia. Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz!

Oferujemy:

Atrakcyjny system prowizyjny

Rozbudowany pakiet szkoleń branżowych i sprzedażowych

Przejrzyste zasady współpracy

Pełne wsparcie merytoryczne

Stabilność współpracy z dużą organizacją

Możliwość budowania struktur sprzedażowych

Firmy, które nam zaufały

Poznaj naszych klientów i ich opinie dotyczące naszej współpracy!

“Firma Xene Biznes zrealizowała dla nas instalację fotowoltaiczną, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Od początku firma Xene Biznes zapewniła nam fachową obsługę i pomoc. Dzięki tej inwestycji mamy własne, ekologiczne źródło energii elektrycznej, które zmniejsza nasze wydatki na pąd i dba o środowisko.”

CH Panorama
49,85 kW, Ciechanów
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy z firmą Xene Biznes i polecamy ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnea w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Xene Biznes bardzo szybko sfinalizowała umowę i przystąpiła do montażu instalacji, zajmując się wszystkimi foralnościami.”

Alfa-Plast
49,95 kW, Raźniewo
“Spółka wykonała na nasze zlecenie montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW na dachu skośnym do produkcji energii elektrycznej, składającej się ze 181 paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, fachowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.”

Cytaty_TELKA_300x300 kopia
Telka
50 kW, Białystok

Dołącz do nas, jeżeli: