O nas

O nas

xene-binzes-fotowoltaika-w-abonamencie

O Xene Biznes

Xene Biznes oferuje kompleksowe rozwiązania oraz dostarcza wysokiej jakości produkty z zakresu odnawianych źródeł energii dla sektora biznesowego.

Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców. Budujemy z nimi trwałe relacje, pomagając im w transformacji energetycznej i obniżeniu kosztów energii elektrycznej. Wspieramy biznes w osiągnięciu pełnej niezależności energetycznej dzięki rozwiązaniom dopasowanym do oczekiwań.

+400 tys.

zamonotwanych paneli

+160 MW

mocy naszych instalacji

+30 tys.

zadowolonych klientów

+800

monterów w całej Polsce

Profesjonalny partner

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, pomoc w inwestycjach oraz wsparcie techniczne w trakcie użytkowania naszych produktów. Nasze innowacyjne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii spełniają rygorystyczne normy, posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Zapewniamy skuteczne rozwiązania z zakresu optymalizacji energetycznej dla klientów biznesowych i indywidualnych w Polsce i Europie, jednocześnie dążąc do dekarbonizacji i redukcji śladu węglowego poprzez ich zastosowanie.

Twoje korzyści ze współpracy z Xene Biznes

Z Xene Biznes masz pewność, że to inwestycja w przyszłość. Jesteśmy partnerem, który pomoże Twojemu przedsiębiorstwu nie tylko w obniżeniu rachunków za prąd, ale również w staniu się częścią większej zmiany.

Oszczędność

Obniżysz koszty energii i zwiększysz swoją niezależność od dostawców prądu.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo podczas realizacji inwestycji i na dalszych etapach współpracy.

Doradztwo

Otrzymujesz doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla swojego biznesu.

Ekologia

Przyczynisz się do ochrony środowiska i walki ze zmianami klimatu.

Innowacja

Skorzystasz z najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie OZE.

Transformacja

Dołączysz do liderów transformacji energetycznej i globalnego ruchu zrównoważonego rozwoju.

Zaufali nam

Sprawdź naszą ofertę fotowoltaiki na abonament!

Z naszą ofertą fotowoltaiki na abonament, nie ponosisz żadnego wkładu własnego. My finansujemy cały koszt zakupu i montażu instalacji, a Ty płacisz tylko niższą od rachunków za prąd i przede wszystkim stałą opłatę miesięczną. W ten sposób, możesz cieszyć się zieloną i odnawialną energią ze słońca bez żadnego ryzyka finansowego!