Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika
dla firm

Wykorzystaj darmową i odnawialną energię słoneczną do zasilania urządzeń i maszyn w Twoim przedsiębiorstwie.

Produkty OZE dla firm

Zapoznaj się z ofertą na rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dla Twojej firmy.

Obniż koszty z fotowoltaiką

Przekonaj się, o ile możesz obniżyć koszty za prąd dzięki fotowoltaice w abonamencie.

Zobacz, jak robią to inni

Dowiedz się na przykładzie innych firm, jak może wyglądać Twoja instalacja fotowoltaiczna.

Slider_realizacje_CH Kupiec Średzki kopia 3

Fotowoltaika dla firm

Zamów konsultację z naszym ekspertem

Nasza firma oferuje rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii i dostosowuje je do Twoich potrzeb. Niezależnie, który produkt wybierzesz – zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania!

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Xene Biznes Sp. z o.o. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie. Możesz również wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji marketingowej w przyszłości. Przysługuje Ci w szczególności prawo dostępu do treści Twoich danych oraz prawo do wycofania zgody marketingowej w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: Polityka Prywatności.

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o. więcej >

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:

Dobrowolna zgoda na działania marketingowe produktów i usług partnerów biznesowych Xene Biznes Sp. z o.o.:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Xene Biznes Sp. z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług partnerów biznesowych (lista partnerów: http://xene-biznes.local/partnerzy), z którymi współpracuje Xene Biznes Sp. z o.o. na wskazane powyżej dane kontaktowe, za pomocą:Dziękujemy za wysłanie formularza!

Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.

Prosimy spróbować ponownie.

Korzyści z fotowoltaiki dla firm

Inwestycja w fotowoltaikę dla firm to kluczowy krok w kierunku oszczędności na rachunkach energetycznych oraz dbania o środowisko.

Oszczędność na rachunkach

Fotowoltaika pozwala firmom obniżyć koszty prądu, co przekłada się na stałe oszczędności.

Niezależność energetyczna

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, firma może produkować swoją energię, uniezależniając się od wahań cen prądu.

Troska o środowisko

Wykorzystywanie energii słonecznej redukuje emisję gazów cieplarnianych, dbając o przyszłość planety.

Wizerunek firmy

Inwestowanie w zielone technologie przyciąga klientów, którzy coraz częściej wybierają ekologiczne firmy.

Autokonsumpcja energii

Firma może zużywać wyprodukowaną energię na własne potrzeby, obniżając rachunki.

Zrównoważony rozwój

Fotowoltaika to krok w kierunku zrównoważonego biznesu i przyszłościowej energetyki.

Tradycyjne formy finasowania fotowoltaiki dla firm

Inwestycja w fotowoltaikę dla firm może być sfinansowana na różne sposoby, dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Leasing operacyjny

W tej formie przedmiotem umowy jest instalacja fotowoltaiczna, a leasingodawca dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Nie wymaga dużego zaangażowania środków na starcie, a podatek VAT doliczany jest do rat leasingowych. Minimalny czas trwania umowy wynosi 40% normatywnego okresu amortyzacji, czyli minimum 4 lata.

Leasing finansowy

Tutaj to leasingobiorca dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Wymaga opłacenia podatku VAT z góry wraz z pierwszą ratą, ale pozwala na większą elastyczność co do czasu trwania umowy (nawet do 12 miesięcy).

Kredyt na fotowoltaikę

Banki oferują atrakcyjne oferty kredytowe, często dedykowane inwestycjom fotowoltaicznym. Kredyt pozwala na zakup paneli za pomocą pożyczonej gotówki, a spłata odbywa się w ratach.

Pożyczka na fotowoltaikę

To swego rodzaju kredyt udzielany przez firmy leasingowe. Pożyczka leasingowa pozwala na zakup paneli, a faktura VAT umożliwia pozyskanie dotacji i zwrotu części inwestycji. Wymaga wpłacenia czynszu inicjalnego, który jest jednocześnie kosztem podatkowym.

Firmy, które nam zaufały

Poznaj naszych klientów i ich opinie dotyczące naszej współpracy!

“Firma Xene Biznes zrealizowała dla nas instalację fotowoltaiczną, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Od początku firma Xene Biznes zapewniła nam fachową obsługę i pomoc. Dzięki tej inwestycji mamy własne, ekologiczne źródło energii elektrycznej, które zmniejsza nasze wydatki na pąd i dba o środowisko.”

CH Panorama
49,85 kW, Ciechanów
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów współpracy z firmą Xene Biznes i polecamy ją jako rzetelnego i godnego zaufania partnea w dziedzinie fotowoltaiki. Firma Xene Biznes bardzo szybko sfinalizowała umowę i przystąpiła do montażu instalacji, zajmując się wszystkimi foralnościami.”

Alfa-Plast
49,95 kW, Raźniewo
“Spółka wykonała na nasze zlecenie montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW na dachu skośnym do produkcji energii elektrycznej, składającej się ze 181 paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, fachowo oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.”

Cytaty_TELKA_300x300 kopia
Telka
50 kW, Białystok

Sprawdź naszą ofertę fotowoltaiki dla firm!

Nasz Doradca Techniczny pomoże Ci w doborze optymalnej instalacji fotowoltaicznej i odpowiedniego rodzaju finansowania. Na podstawie Twojego profilu zużycia energii i możliwości, doradca wybierze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Wyjaśni Ci również, na czym polega usługa i jak możesz z niej skorzystać. Spotkanie z naszym doradcą jest bezpłatne i nie zobowiązuje do żadnych działań. Fotowoltaika dla firm to łatwe i opłacalne rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści Twojemu przedsiębiorstwu.