CH Kupiec Średzki

CH Kupiec Średzki

Pan Mieczysław

O CH Kupiec Średzki

"Obiekt powstał 16 lat temu. Należy do największych obiektów w centrum miasta. Jego powierzchnia to 6 000 m2. W tym obiekcie na tym dachu powyżej podjęliśmy decyzję o zainstalowaniu całego systemu fotowoltaiki. Podstawowym aspektem, który miał bardzo duży wpływ na decyzję o inwestycji w instalację fotowoltaiczną były korzyści finansowe. 6 000 zł każdego miesiąca mniej płacimy za prąd. To będzie około 70 000 zł mniej w ciągu roku."

- Mieczysław Jacków, Prezes Zarządu Centrum Handlowego Kupiec Średzki

Wyzwania Xene Biznes

„Montaż instalacji fotowoltaicznej w miejscu, które odwiedza kilka tysięcy osób dziennie stanowi wyzwanie biznesowe z wielu powodów. Po pierwsze – bezpieczeństwo – wszystkie elementy instalacji takie, jak panele, system montażowy, przewody i inwerter muszą być odpowiednio zabezpieczone i niewidoczne dla osób odwiedzających centrum handlowe. Instalacja musi być odpowiednio zaprojektowana i skierowana tak, aby maksymalizować absorbcję światła słonecznego.”

– Radosław Koblak, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu, Xene Biznes

Powitanie

Sprawdź naszą ofertę fotowoltaiki na abonament!

Z naszą ofertą fotowoltaiki na abonament, nie ponosisz żadnego wkładu własnego. My finansujemy cały koszt zakupu i montażu instalacji, a Ty płacisz tylko niższą od rachunków za prąd i przede wszystkim stałą opłatę miesięczną. W ten sposób, możesz cieszyć się zieloną i odnawialną energią ze słońca bez żadnego ryzyka finansowego!